Що таке ліпофілінг в косметології та які ділянки тіла можна прокачати

Ліпофілінг у Львові, також відомий як жирова пересадка, — це інноваційний метод косметології, який використовується для виправлення дефектів обличчя та тіла шляхом пересадки власного жиру пацієнта.

Цей процедурний підхід здатен додати об’єм, підкреслити контури і покращити текстуру шкіри, зробити вас молодшими та красивішими. Давайте розглянемо, які ділянки тіла можна покращити та хто може скористатися ліпофілінгом.

Ділянки тіла, які можна покращити ліпофілінгом

 1. Обличчя: Ліпофілінг обличчя дозволяє підкреслити втрату об’єму на щоках, вирівняти контури під очима, покращити форму підборіддя та підсилити об’єм губ.
 2. Груди: Для жінок, які прагнуть підвищити об’єм та форму грудей без імплантів, ліпофілінг грудей може бути чудовим вибором.
 3. Голінь: Виправлення дефектів голіні та створення більш гармонійних пропорцій може бути досягнуто завдяки ліпофілінгу.
 4. Живіт: Ліпофілінг живота допоможе вам досягти бажаного рельєфу та видалити надлишок жиру з цієї області.
 5. Стегна: Ліпофілінг стегон дозволяє підкреслити красу та форму нижньої частини тіла.
 6. Ягодиці: Бажаючим мати красиві та округлі ягодиці без імплантів ліпофілінг може бути великим облігацією.

Покази до ліпофілінгу:

 • Втрата об’єму обличчя або тіла з віком.
 • Нерівномірний рельєф шкіри.
 • Бажання підкреслити контури обличчя або тіла.
 • Наявність дефектів після травми чи операції.

Протипокази до ліпофілінгу:

 • Серйозні захворювання серця чи легенів.
 • Проблеми зі згортанням крові.
 • Інфекції або запалення на місці призначення.
 • Вагітність або годування груддю.

Важливо пам’ятати, що перед проведенням ліпофілінгу варто пройти консультацію з досвідченим пластичним хірургом, який ретельно оцінить ваш стан здоров’я та вибере оптимальний метод для досягнення ваших косметичних цілей.

Якщо ви вирішили вдосконалити свій зовнішній вигляд за допомогою ліпофілінгу, ми рекомендуємо звернутися до Клініки ProCosmetic у Львові. Кваліфікований пластичний хірург Львів готовий надати вам індивідуальну консультацію та забезпечити високоякісну процедуру ліпофілінгу для досягнення найкращих результатів. Бажаємо вам краси та гармонії!

Реабілітація та відновлення після ліпофілінгу

Після ліпофілінгу важливо дотримуватися правильного режиму реабілітації, щоб максимально зменшити ризики та досягти бажаних результатів. На початковому етапі може виникнути невеликий набряк та почервоніння на місці обробки, але це зазвичай є тимчасовим явищем.

Отже, ось деякі рекомендації для успішної реабілітації після ліпофілінгу:

 1. Дотримуйтесь інструкцій лікаря: Важливо слідувати всім рекомендаціям вашого пластичного хірурга. Це включає в себе прийом ліків, які можуть бути призначені для зменшення набряку та запобігання інфекціям.
 2. Постільний режим: На перший тиждень після процедури варто відпочивати та обмежити фізичні навантаження. Після цього періоду можна починати повертатися до звичних щоденних занять, проте уникаючи важких фізичних навантажень.
 3. Компресійний білизна: Зазвичай лікар рекомендує носити спеціальний компресійний одяг для підтримки та моделювання обраних ділянок тіла. Дотримуйтесь цієї рекомендації, щоб забезпечити належний результат.
 4. Дієта та гідрація: Після ліпофілінгу важливо дотримуватися збалансованої дієти та вживати достатню кількість рідини для швидкого відновлення організму.
 5. Запобігання сонячним опікам: Уникайте прямого сонячного випромінювання на місці обробки, або використовуйте засоби захисту від сонця.
 6. Відмова від алкоголю та нікотину: Куріння та вживання алкоголю можуть сприяти утворенню гематом, а також уповільнити процес відновлення.
 7. Слідкуйте за здоров’ям: Якщо виникають будь-які незвичайні симптоми чи побоювання, завжди звертайтесь до свого лікаря для консультації.

Проведення ліпофілінгу в Клініці ProCosmetic у Львові:

Якщо ви вирішили провести ліпофілінг, то Клініка ProCosmetic у Львові готова надати вам кваліфіковану допомогу. Наші досвідчені пластичні хірурги та медичний персонал завжди готові забезпечити вас найвищою якістю послуг та безпекою процедури.

Зверніться до нас для консультації та обговорення ваших індивідуальних потреб. Ми прагнемо допомогти вам досягти бажаних результатів та відчути себе впевнено та красиво.