Призначення бітумної мастики та особливості її використання

В даний час на продаж надходить велика кількість видів гідроізоляційних матеріалів. Але серед загальної кількості виділяється бітумна мастика.

Але для того, щоб досягти унікального ефекту, варто купити гідроізоляційні матеріали на https://citadelbuddekor.com.ua/ постачальника. Окрім бітумної мастики гідроізоляційні матеріали бувають:

 • стрічка ущільнююча;
 • гідроізоляційна мастика;
 • гідроізоляція високоеластична однокомпонентна SOPRO та ін.

Основні переваги

Настільки активне використання даного матеріалу обумовлено декількома ключовими перевагами.

 1. Вартість бітумної мастики відносно невисока, тому її покупку можуть дозволити собі багато користувачів.
 2. Для того щоб підготувати високоякісну та перевірену бітумну мастику, професіонали користуються лише перевіреними компонентами. Це важливо, тому що бітумну мастику застосовують у різних галузях.
 3. Працювати з такими складами досить легко. Якщо дотримуватись основних правил і порад, то можна скористатися всіма плюсами даного складу.

Особливості експлуатації бітумної мастики

Для того щоб отримати якісний результат від використання бітумної мастики, варто діяти більш відповідально і грамотно. Є кілька правил, керуючись якими, можна досягти унікального ефекту.

 1. Для того, щоб сформувати водовідштовхувальний шар, професіонали рекомендують попередньо перемішувати основні компоненти. Для того щоб досягти унікального ефекту, можна користуватися міксером або електричним дрилем.
 2. У деяких випадках допускається підігрів складу. Для того, щоб це зробити, варто користуватися різноманітними складами та пристроями. Все це дозволить досягти унікального ефекту в рекордно короткий термін.
 3. Оскільки бітумна мастика виділяється еластичністю, її не варто наносити на ті поверхні, які піддаються деформації. Все тому, що це може спровокувати стрімке руйнування раніше завданого шару.
 4. Якщо наносити бітумну мастику, яка попередньо розігріта, то можна забезпечити якісніший процес обробки. При проникненні в тріщини і пори досягається унікальний результат.
 5. У процесі підготовки гарячої бітумної мастики варто дотримуватись основних правил, а також вимог, що стосуються технічної безпеки. Цей варіант особливо важливий, якщо має бути проведення досить великого за обсягом процесу.

Для того щоб правильно розрахувати, скільки бітумної мастики може знадобитися для обробки окремої поверхні, варто брати до уваги не тільки якість матеріалу, але і те, які поверхні потрібно обробляти. Тільки так можна отримати гарний результат на довгий період.